kamera on-line

Świadectwa » Tak wiele otrzymanych łask…- świadectwo Babci

 

Tak wiele otrzymanych łask…

            Od wielu lat jestem członkiem Apostolstwa Dobrej Śmierci. Tu, na jednym ze spotkań dowiedziałam się o Nowennie do Matki Bożej Pompejańskiej, nowennie nie do odparcia.

            Bardzo mnie to zainteresowało, bowiem mój kilkuletni wnuk był chory, a leczenie nie przynosiło żadnej poprawy. Przeto od razu, z wiarą i ufnością zwróciłam się do Matki Bożej Pompejańskiej, zawierając Jej mojego wnuka, prosząc o uzdrowienie. I rozpoczęłam, wraz z rodziną, trzy osoby oddzielnie, nowenny błagalne i dziękczynne.

            Matka Najświętsza nie zawiodła, wysłuchała i uzdrowiła z dolegliwości wnuka. Bardzo dziękowałam Matce za tę łaskę, którą u Boga wyprosiła.

Od tej pory wiele razy prosiłam Matkę Bożą Pompejańską w różnych sprawach, odprawiając tę nowennę i nigdy się nie zawiodłam

Mam pięcioro wnucząt i za każdego z nich modliłam się tą nowenną; o dostanie się na studia, i … tak się stało; o pracę dla wnuczki po studiach i … to się spełniło ( dostała dobrą pracę).

            Kolejne nowenny były o zdrowie dla poszczególnych członków rodziny; trudno to wszystko wymienić.

Intencja ostatniej odprawianej przeze mnie nowenny, była szczególna. Otóż, najstarsza moja wnuczka, 33-letnia, od ośmiu lat mężatka, miała problemy z zajściem w ciążę, długo się leczyła. A potem, w Dniu Babci, 22. stycznia 2012 roku, powiedziała nam, mi i swojej mamie, że będziemy cieszyć się wnuczką i prawnuczką. To była dla nas wielka radość. I od tego dnia rozpoczęłam nowennę do Matki Bożej Pompejańskiej – w intencji poczętego dziecka, by się dobrze rozwijało i zdrowe urodziło.

            Matka Boża wysłuchała tę modlitwę i wnuczka urodziła bez komplikacji zdrową córeczkę, w dniu 8 września , w święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

To wymodlone dziecko jest zdrowe i radosne, za co Matce Bożej wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni.

            Matka Najświętsza zawsze wysłuchuje nasze prośby i je spełnia, jeżeli są zgodne z wolą Bożą, bo Pan Bóg wie, co jest dla nas najlepsze.

 

                                                                                  Szczęśliwa Babcia

28 luty 2014 r.