kamera on-line

Łaskami słynące "Nabożeństwo 20 (15) Sobót Różańcowych" » Pierwsza sobota miesiąca na Kaplicówce - 1.09.2012

 
Pierwsza sobota miesiąca na Kaplicówce
 
Wspólnota Modlitewna uczestnicząca w Nabożeństwach 15 Sobót Różańcowych na Kaplicówce 1 września rozważała bolesne tajemnice Różańca Świętego. Piętnaście minut rozważaliśmy piątą tajemnicę bolesną, by uwielbiać Boga za największy wymiar Jego miłości, miłości i Krzyża. Tutaj uczyliśmy się wielbić i kochać Boga oraz Jego Matkę, która wytrwała z Nim do końca podczas ziemskiej pielgrzymki. Pokochaliśmy jeszcze bardziej Boga i Jego Matkę. Rozważając tajemnice bolesne różańca świętego, zapragnęliśmy Boga w Eucharystii.
 Ksiądz Wojciech uwrażliwił nasze serca na obecność Boga i Maryi w naszym życiu. Nie ma piękniejszej modlitwy kontynuował kapłan niż modlitwa różańcowa. Ona nadaje sens naszemu życiu. W wielkim skupieniu ofiarowaliśmy nasze serca Bogu, odczytano akt ofiarowania się Matce Najświętszej.
Wszystko ofiarowaliśmy Bogu jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Kapłan przypomniał warunki odprawiania pierwszych sobót oraz uświadomił wiernym, jak bardzo aktualne są objawienia fatimskie.
Boże, uwielbiamy Cię w Twoich Boskich Tajemnicach przez Serce Niepokalanej pragniemy nasze życie ofiarować Tobie. 
 
Pielgrzym 
Kaplicówka, 1 września 2012