kamera on-line

Świadectwa » Rok 2011 » Błogosławię tę chwilę - świadectwo Marii

 

Błogosławię tę chwilę

 
Bogu w Trójcy Jedynemu, Ojcu, Synowi, Duchowi Świętemu i Królowej Różańca Świętego składam dziękczynienie i błogosławię tę chwilę w której poznałam Nowennę Pompejańską. Było to na początku marca, informacja była bardzo skromna. Mimo tego postanowiłam, że zdobędę Nowennę Pompejańską i dzięki Królowej rozpoczęłam się modlić już w kwietniu.
W maju było z moim udziałem nabożeństwo do Królowej Różańca Świętego – Święta Noc Modlitwy w Skoczowie. Wspaniałe przeżycie, którego doznałam na Kaplicówce. Choruję, i moja choroba nie pozwalała mi spać w nocy już od półtora roku, nawet 1 godziny. Po powrocie do domu z czuwania na Kaplicówce, około 3 nad ranem, zasnęłam i do tej pory każdą noc przesypiam. Dziękuję Królowej Różańca Świętego i Opatrzności Serca Jezusowego za ten cud.
Nadal gorąco proszę Nowenną Pompejańską i jestem przy wielkiej nadziei, o uwolnienie mnie od pozostałych dolegliwości związanych z chorobą nowotworową, zabliźnienie ran i powrót do zdrowia.
Czytelniku!...Nie lękaj się, że nowenna trwa 54 dni, podaj dłoń Maryi i razem z Nią módl się!.. Ona poprowadzi cię sama. Zobaczysz, że po skończonej nowennie nie potrafisz już bez niej żyć i pragnąć obecności Maryi w swoim życiu.
Zapewniam Cię, że czas poświęcony na odmawianie Nowenny jest błogi i błogosławiony i sprawia, że jesteś bardziej zorganizowany i wbrew pozorom masz o wiele więcej czasu niż przed jej rozpoczęciem.
 
Maria, Twoja wdzięczna imienniczka i czcicielka
26 maja, 2011 r.