kamera on-line

Świadectwa » Rok 2011 » Mateńko Pompejańska! Królowo Różańcowa i nasza Najczulsza Matko!

 

Mateńko Pompejańska! Królowo Różańcowa i nasza Najczulsza Matko!

 
Jak Ci dziękować za Twoją opiekę ludzkimi słowy?! Najpiękniejszy język nie wypowie jaką jesteś Najlepszą, Najczulszą i Nieustającą Wspomożycielską nas biednych tułaczy na tym łez padole. Matko! Dziękujemy Ci!
My Twoje dzieci, które przez dwa lata nie wypuszczały Twego łańcucha ratunkowego z ręki, Twojego Świętego Różańca, modląc się Nowenną Pompejańską! Dziękujemy Ci za to, że cudownie wyratowałaś nasze małżeństwo (młode małżeństwo) od zguby! Wówczas, kiedy pewni ludzie zastawili na nas kłamliwą pułapkę, pomówili, przekreślili naszą przyszłość, Ty – NIEPOKALANA – nadeszłaś prędko z ratunkiem. Nie dałaś długo naśmiewać się z Twych dzieci! Kiedy źle życzący nam zafundowali nam sądy Ty nie opuściłaś, wraz ze Swym Synem Jezusem a naszym Królem.
Pięć lat temu 27 kwietnia o 14.30 odeszła do Pana nasza ledwo co urodzona w szpitalu córeczka, uczyłaś nas jak przeżyć ten dramat. 
Grubo ponad pięć lat trwaliśmy w tym ciągłym sądowym utrapieniu, a Ty przyszłaś z Nieba z ratunkiem właśnie w tym samym dniu i o tej samej godzinie (pięć lat później). Właśnie 27 kwietnia o godz.14.30 tego roku byliśmy w sądzie i wtedy nas wyzwoliłaś z tych niezawinionych sytuacji. Ty nauczyłaś nas jak przebaczyć tym ludziom, którzy tak nas zranili.
Do śmierci pragniemy służyć Tobie i Twemu Synowi i dziękować chcemy! 
Dziękujemy Ci za łaskę, że mogliśmy przez wszystkie godziny adorować Twojego Syna i uczestniczyć w Mszach Świętych w czasie trwania tej Cudnej majowej Świętej Nocy Modlitwy na Kaplicówce w Skoczowie. Już dzisiaj błagamy Cię o to, abyśmy mogli tu znowu przyjechać na taką Świętą Noc zaplanowaną przez organizatorów z 1 na 2 października przed Twoim wizerunkiem Królowo Różańca Świętego z Pompejów, w kaplicy św. Jana Sarkandra w Skoczowie.
Skarb nosimy w glinianych naczyniach dlatego ponownie błagamy: nie opuszczaj, lecz wspomagaj w każdej życiowej decyzji, aby zawsze była zgodna z wolą Bożą i natchniona Bożym Duchem.
Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Twoi czciciele Teresa i Maksymilian
21.05.2011