kamera on-line

Świadectwa » Rok 2011 » Kochana nasza Matko Różańcowa - 2.04.2011

 

Kochana nasza Matko Różańcowa

Przyjechaliśmy do Ciebie z parafii Biertułtowy /Archidiecezja Katowicka od Pani Wniebowziętej, aby włączyć się do wielkiej rodziny różańcowej, tu na wzgórzu Kaplicówce do. św. Jana Sarkandra
Matko Różańcowa Pompejańska, upodobałaś sobie to miejsce, gdzie promieniujesz swym blaskiem w towarzystwie św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, którzy byli zawsze Twoimi gorącymi czcicielami. Różaniec jest modlitwą, która przemienia świat, zwłaszcza, gdy jest odmawiana wspólnie.
Dzisiaj tak bardzo świat potrzebuje pomocy Maryi. Chcemy modlić się Nowenną Pompejańską, aby prosić Cię Kochana Matko w intencjach naszej parafii Matki Bożej Wniebowziętej i w intencjach budowy nowego kościoła pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej.
Prosimy Cię również Matko za naszych drogich Kapłanów, ks. proboszcza Zenona, ks. Dariusza - budowniczego nowego kościoła, ks. wikarych - ks. Piotra i ks. Rafała i za księży emerytów - o świętość życia dla nich i aby troskliwie zabiegali o Twoją Bożą chwałę i nasze zbawienie.
Każdy z nas przyjechał; ze swoimi prośbami osobistymi i rodzinnymi. Matko, Ty nigdy nikogo nie opuściłaś, a my kochamy Ciebie.
 
"Jak paciorki różańca przesuwają się chwile 
Nasze smutki, radości i blaski.
A Ty Bogu je zanieś połączone w Różaniec 
Święta Panno Maryjo, pełna łaski".
 
Królowo Różańca Świętego Ty nas nasz.
My, jako grupa modlitewna z parafii Biertułtowy modlimy się Nowenną Pompejańską w intencjach ks. proboszcza Zenona i naszej parafii: - I grupa 8 osób a II grupa 7 osób, którą kończymy częścią dziękczynną w Wielki Czwartek Kapłański i Ustanowienia Eucharystii.
Odmawialiśmy również nowennę Pompejańską w intencjach ks. Dariusza i budowy nowego kościoła — 12 osób.
 
Dziękujemy Ci Maryjo, że nas wysłuchujesz, a my będziemy rozszerzać nabożeństwo na Twoją cześć o Matko Królowo Różańca Świętego.
 
Panie błogosław Kapłanom:
Pomóż Im
Oczyść Ich
Kochaj Ich
Opiekuj się Nimi
i wspieraj Ich swoją Miłością.
 
Skoczów, 2.04.2011