kamera on-line

Terminarz » XVII Święta Noc Modlitwy 7-8 maja

 


Harmonogram XVII Świętej Nocy Modlitwy – 7/8.05.2019

Data

Godz.

parafia

prowadzący

7.05

12.00 – 12.20

św. Ap. Piotra i Pawła Skoczów, św. Bartłomieja Hażlach

Rozpoczęcie Św. Nocy Modlitwy – Lidia Wajdzik, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego – Irmina Ciemała

7.05

12.20 –15.00

św. Maksymiliana Bielsko-Biała

św. Małgorzaty Bielsko-Biała

Danuta Cierluk –  różaniec cz. radosna

Edward Buda -  + dowolne modlitwy, pieśni,

7.05

15.00 – 18.00

św. Ap. Piotra i Pawła Skoczów III Zakon Franciszkański

Barbara Malejka  - różaniec cz. światła, cz. bolesna, cz. chwalebna, dowolne modlitwy i pieśni

7.05

18.00 –

19.00

Chrystusa Króla Białystok

Elżbieta Kryńska, Elżbieta Milewska –Różaniec do siedmiu boleści MB, dowolne modlitwy i pieśni

7.05

18.00 –20.40

Matki Bożej Różańcowej Rybnik

Anna Śmietana + Schola - różaniec cz. radosna, cz. światła, cz. bolesna, muzyka, śpiew - adoracja uwielbienia, dziękczynienia i przebłagania,

7.05

21.00 –

22.30

Msza św. z homilią

ks. Roman Siatka

7.05

22.30 –

24.00

Wniebowzięcia NMP Kobiór

Brygida i Marek Kalinowscy - różaniec cz. chwalebna, cz. radosna, dowolne modlitwy i śpiewy

8.05

00.00 – 1.30

św. Jana Kantego Malec,

św. Małgorzaty i Katarzyny w Kętach

Stefania Paw, Paweł Zieliński, Małgorzata Kurek, Grażyna Kadłubicka,  - różaniec cz. światła, uwielbienie, dowolne modlitwy, pieśni

8.05

1.30 – 3.00

Dobrego Pasterza Istebna

MB Fatimskiej Istebna

św. Ap. Piotra i Pawła Jaworzynka

Imienia NMP Kamesznica

Anna i Antoni Kawulok, Maria Juroszek –,

Teresa Kukuczka,  Agnieszka Bojka, Anna Małyjurek, Justyna Matuszna, Anna Drożdż – różaniec cz. bolesna, cz. chwalebna, dowolne modlitwy i pieśni

8.05

3.00 – 4.00

św. Anny Ustroń Nierodzim

Maryniak Bernadetta, Franciszek Jaworski – różaniec cz. radosna, uwielbienie, modlitwy, pieśni

8.05

4.00 – 5.00

św. Marcina Ochaby

Lucyna Bocek, Barbara Paszkiewicz, Anna i Leon Krzyżowscy, Karosek Marian różaniec cz. światła, Koronka do Ducha Św. uwielbienie i dziękczynienie

8.05

5.00 – 6.00

św. Bartłomieja Hażlach

Kazimiera Miły, Irmina  Ciemała, Mazurek Ewa - różaniec cz. bolesna, adoracja dziękczynienia

8.05

6.00 – 8.00

św. Elżbiety Cieszyn,

św. Marii Magdaleny Cieszyn,

Ewa Piwońska–Świerz, Teresa i Karol Trojok, różaniec cz. chwalebna, Koronka do Miłosierdzia Bożego, dowolne pieśni

8.05

8.00 – 9.00

Matki Kościoła Jastrzębie

Bożena Franka, Irena Małek Henryk Dreinert -  różaniec cz. rodosna, Koronka do Miłosierdzia Bożego, śpiew

8.05

9.00 –10.00

św. Jana Chrzciciela Rudzica

Maria Kopeć, Maria Dzida – różaniec cz. światła, Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.05

10.00 –11.20

MB Sprawiedliwości i Miłości Społecznej Zaborze,

Bożego Ciała w Jabłonkowie

Aleksandra Strządała, Zofia Grocholowa, Ula Martynkowa – różaniec cz. bolesna, cz. chwalebna, adoracja uwielbienia, dziękczynienia i przebłagania

8.05

11.20 –12.00

świadectwa

Maria Kowalska  + uczestnicy Świętej Nocy Modlitwy

8.05

12.00

Msza św.

ks. Roman Siatka